Publications Office of the EU
l-Ungerija-Budapest: Ħwejjeġ okkupazzjonali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Ungerija-Budapest: Ħwejjeġ okkupazzjonali

  • Ippubblikat
    22/12/2017
  • Skadenza
    02/02/2018
  • Aġġudikat
    15/02/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Országgyűlés Hivatala
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: HU110 Budapest
Post tax-xerrej
NUTS code: HU110 Budapest
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
18110000 Ħwejjeġ okkupazzjonali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
385,000,000.00 HUF
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
384,950,000.00 HUF
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

1. rész: A közbeszerzési dokumentumokban szereplő követelményeknek, műszaki leírásnak megfelelő szolgálati alsó- és felsőruházati termékek az Országgyűlési Őrség számára.
A közbeszerzés (1. rész) mennyisége:
Az Ajánlatkérő által megvásárolandó termékek minimális mennyisége:
Szolgálati zubbony 1500 db
Szolgálati ing 1000 db
Szolgálati póló 2500 db
Szolgálati nadrág 1500 db
Szolgálati többfunkciós nadrág 500 db
Szolgálati többfunkciós kabát 500 db
Szolgálati esővédő kabát 500 db
Szolgálati sapka 500 db
Szolgálati téli sapka 500 db
Szolgálati csősál 500 db
Szolgálati bakancs 500 pár
Szolgálati bakancs talpbetét 1000 pár
Szolgálati zokni - vékony 2000 pár
Szolgálati zokni - vastag 2000 pár
Szolgálati aláöltözet alsó - vékony 1000 db
Szolgálati aláöltözet felső - vékony 1000 db
Szolgálati aláöltözet alsó - vastag 1000 db
Szolgálati aláöltözet felső - vastag 1000 db
Vételi jog:
Ajánlatkérő vételi jogot (opció) köt ki a maga számára a közbeszerzés tárgyát képező (1. rész körébe eső) termékekre – a felmerülő szükségleteknek megfelelően – a közbeszerzési eljárás eredményeként kötendő szerződés teljes időtartamára.
A vételi jog gyakorlására rendelkezésre álló összeg áfa nélkül: 358 500 000 Ft és az Ajánlatkérő által (az 1. rész körébe tartózó) megvásárolandó termékek minimális mennyiségére vonatkozóan a nyertes ajánlattevő ajánlatában meghatározott – áfa nélkül számított – ajánlati ár különbözete.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Országgyűlés Hivatala
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: AK05934
Indirizz postali: Országgyűlés Hivatala, Közbeszerzési Iroda, H-1054 Budapest, Széchenyi rkp.19. VI. em. 619. iroda
Belt: Budapest
Kodiċi NUTS: HU110
Kodiċi postali: 1054
Pajjiż: HUN
Persuna ta' kuntatt: Országgyűlés Hivatala, Közbeszerzési Iroda, H-1054 Budapest, Széchenyi rkp.19. VI. em. 619. iroda
Indirizz prinċipali: http://www.parlament.hu
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.