Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Servizzi tal-preparazzjoni tal-pjanti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Servizzi tal-preparazzjoni tal-pjanti

  • Ippubblikat
    03/05/2021
  • Skadenza
    02/06/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    02/06/2021
  • Aġġudikat
    22/07/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Miasto Stołeczne Warszawa
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71354000 Servizzi tal-preparazzjoni tal-pjanti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
710,731.70 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
615,402.44 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP/JK/271/III-39/21
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Miasto Stołeczne Warszawa
Indirizz postali: pl. Bankowy 3/5
Belt: Warszawa
Kodiċi NUTS: PL
Kodiċi postali: 00-950
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Jolanta Kotowicz
Indirizz prinċipali: https://zamowienia.um.warszawa.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one lot only
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/06/2021 12:15
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.