Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Lüneburg: Servizzi ta' l-inġinerija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Lüneburg: Servizzi ta' l-inġinerija

  • Ippubblikat
    16/10/2020
  • Skadenza
    13/11/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    13/11/2020
  • Aġġudikat
    18/01/2021
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Land Niedersachsen, vertreten durch die Niedersächsische Landesbehörde für Straßenbau und Verkehr, Geschäftsbereich Lüneburg
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
380,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
P511
Deskrizzjoni

Die Niedersächsische Landesbehörde für Straßenbau und Verkehr plant in ihrem Geschäftsbereich Lüneburg in Kooperation mit dem Geschäftsbereich Stade in der dazu neu eingerichteten Organisationseinheit Projekte den Bau der Ortsumgehung (OU) Elstorf im Zuge der B 3, der OU Ritterhude im Zuge der B 74 sowie den Neubau der B 190n West (Abschnitt B 4 - A 39).
Dem Geschäftsbereich Lüneburg obliegt die Leitung der Organisationseinheit Projekte. In dem Geschäftsbereich sind mehrere Projektleiter für die einzelnen Maßnahmen tätig. Die Stelle des Projektkoordinators soll extern vergeben werden.
Bei den genannten Maßnahmen handelt es sich um komplexe Projekte, die neben den verkehrlichen Aspekten insbesondere umweltfachliche Herausforderungen mit sich bringen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y5PD39T
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/11/2020 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
380,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Daber & Kriege GmbH
Indirizz postali:
Belt: Göttingen
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.