Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Servizzi ta' l-inġinerija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Varsavja: Servizzi ta' l-inġinerija

  • Ippubblikat
    13/08/2019
  • Skadenza
    01/10/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    01/10/2019
  • Aġġudikat
    06/11/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
75,192.57 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
69,526.53 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
ROZ/68/2019
Deskrizzjoni

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Utrzymanie wód i urządzeń wodnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Sieradzu. Utrzymanie wałów przeciwpowodziowych nadzoru Wodnego Kłobuck – wały rzeki Liswarty, Piskary, Bieszczy.”
Oferowany zakres usługi dotyczy przeprowadzenia robót utrzymaniowych na wałach przeciwpowodziowych rzeki Liswart, Piskary, Bieszczy.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/10/2019 12:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
75,192.57 PLN
Valur kuntrattwali finali
69,526.53 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Radkon Radosław Zajdlic
Indirizz postali: Bicz 4
Belt: Stare Miasto
Kodiċi postali: 62-571
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.