Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Dusseldorf: Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għal żoni ħodor - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Dusseldorf: Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għal żoni ħodor

  • Aġġudikat
    06/04/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
NRW.URBAN GmbH & Co. KG
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45112710 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għal żoni ħodor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
224,862.44 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZV17-003
Deskrizzjoni

Landschaftsbauarbeiten.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
224,862.44 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Johannes Janßen GmbH & Co. KG
Indirizz postali:
Belt: Kalkar
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.