Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Iași: Ossiġenu - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Iași: Ossiġenu

  • Ippubblikat
    23/11/2022
  • Skadenza
    27/12/2022
  • Aġġudikat
    16/10/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO213 Iaşi
Post tax-xerrej
NUTS code: RO213 Iaşi
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
24111900 Ossiġenu
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
11,463,828.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
11,979,336.00 RON
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
4701312_2022_PAAPD1376827
Deskrizzjoni

Oxigen și gaze medicinale conform Caiet de sarcini
Conform prevederilor din Legea nr.98/2016, Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari/informatii suplimentare este de 19 zile, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 4701312
Indirizz postali: Strada: bld Independentei, nr. 1
Belt: Iasi
Kodiċi NUTS: RO213
Pajjiż: ROU
Persuna ta' kuntatt: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF.SPIRIDON"IASI SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SF.SPIRIDON"IASI
Indirizz prinċipali: https://www.spitalspiridon.ro/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.