Publications Office of the EU
ir-Rumanija-București: Diversi prodotti ta' l-ikel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-București: Diversi prodotti ta' l-ikel

  • Ippubblikat
    20/10/2023
  • Skadenza
    23/11/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    23/11/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
UM 0929 Bucuresti
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO32 Bucureşti-Ilfov
Post tax-xerrej
NUTS code: RO321 Bucureşti
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
10,013,936.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
80
Numru ta’ referenza tal-offerta
63/1362459/2023
Deskrizzjoni

În cadrul acestei procedurii se doreşte achiziţionarea de alimente, împărţite în 80 loturi, cu specificaţiile tehnice minime prevăzute în Anexa nr. 1 la prezentul Caiet de sarcini și în cantităţile estimate prevăzute în Anexa nr. 2 la prezentul Caiet de sarcini.
Operatorii economici vor oferta pentru toate reperele şi pentru întreaga cantitate (cantitatea maximă a acordului-cadru), aferentă prevăzută în anexa 2 la prezentul caiet de sarcini.
Acordul cadru se va incheia cu 3 operatori economici, fără reluarea competitiei. Vor fi declarate câștigătoare ofertele aflate pe primele trei locuri în clasamentul realizat urmare aplicării criteriului de atribuire. Contractele subsecvente se atribuie fără reluarea competitiei, conform clauzei 3.1 din Modelul de acord-cadru.
Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub).
Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor:
În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, Autoritatea Contractanta stabileste termenul limită in care operatorii economici pot adresa solicitări de clarificare, respectiv in care aceasta va răspunde tuturor solicitărilor de clarificare/ informatiilor suplimentare, dupa cum urmeaza:
1. Termenul până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
2. Autoritatea contractantă va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Termenul de răspuns la clarificari a fost stabilit astfel încât operatorii economici să aibă o perioadă adecvată pentru analizarea documentaţiei de atribuire şi, ulterior, pentru elaborarea ofertelor prin prisma răspunsurilor oferite de Autoritatea Contractantă.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: UM 0929 Bucuresti
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 13624359
Indirizz postali: Strada: Franceză, nr. 48-50
Belt: Bucuresti
Kodiċi NUTS: RO321
Kodiċi postali: 030105
Pajjiż: ROU
Persuna ta' kuntatt: ANA-MARIA TUDORAN
Indirizz prinċipali: https://www.e-licitatie.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/11/2023 15:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.