Publications Office of the EU
l-Isvezja-Stokholma: Xaħx, ramel, ġebel misħuq u aggregat - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Stokholma: Xaħx, ramel, ġebel misħuq u aggregat

  • Ippubblikat
    20/09/2021
  • Skadenza
    25/10/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    26/10/2021
  • Aġġudikat
    04/11/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
FÖRSVARSMAKTEN
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE Sverige
Post tax-xerrej
NUTS code: SE Sverige
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
14210000 Xaħx, ramel, ġebel misħuq u aggregat
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,000,000.00 SEK
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
FM2021-12703
Deskrizzjoni

Se bifogad upphandingsdokumentation i ärende FM2021-12703 med benämning Grus, jord och sand till Kungsängen och Halmstad.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: FÖRSVARSMAKTEN
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 202100-4615
Indirizz postali: Sandhamnsgatan 63B
Belt: Stockholm
Kodiċi NUTS: SE
Kodiċi postali: 10786
Pajjiż: SWE
Indirizz prinċipali: http://www.forsvarsmakten.se/
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-avrop.com/mil/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=65808
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/10/2021 00:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.