Publications Office of the EU
in-Norveġja-Oslo: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Norveġja-Oslo: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ

  • Ippubblikat
    19/10/2022
  • Skadenza
    21/11/2022
  • Aġġudikat
    07/02/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Patentstyret
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NO081 Oslo
Post tax-xerrej
NUTS code: NO Norge
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
15,000,000.00 NOK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
15,000,000.00 NOK
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022/1269
Deskrizzjoni

The Patent Office shall, as a national competence centre, contribute to more good rights and better use of immaterial values. There is a great need for increased knowledge and consciousness on good use of immaterial rights.
The Patent Office is in the process of formulating the strategy that will apply from 2023. We already know that we will use the sub-goals from the current strategy period. These are:
1) More good rights and
2) Better use of immaterial values.
Further information on the contracting authority: www.patentstyret.no

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://permalink.mercell.com/188130473.aspx
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
15,000,000.00 NOK
Valur kuntrattwali finali
15,000,000.00 NOK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Seeds Consulting AS
Indirizz postali: Dronning Eufemias gate 16
Belt: OSLO
Kodiċi postali: 0191
Pajjiż: NOR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.