Publications Office of the EU
Dikjarazzjoni 49/2024 għall-provvista ta’ anġjografija koronarja u materjali ta’ anġjoplastija għall-ħtiġijiet annwali tad-Dipartiment Emodinamiku tal-Isptar. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Dikjarazzjoni 49/2024 għall-provvista ta’ anġjografija koronarja u materjali ta’ anġjoplastija għall-ħtiġijiet annwali tad-Dipartiment Emodinamiku tal-Isptar.

  • Ippubblikat
    06/09/2024
  • Skadenza
    14/10/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    17/10/2024
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Γ.Ν. ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - "Γ.Ν.Α ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33111730 Fornimanti ta' l-anġjo-plastika
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
597,625.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
43
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Sejħa għall-offerti elettronika pubblika miftuħa Nru 49/24 għall-provvista ta’ anġjografija koronarja u materjali ta’ anġjoplastija (proteżijiet intrakoronarji (Stents) u blalen tal-anġjoplastija, wajers tal-mikrokateter, materjali tal-immaġni intravaskulari, valutazzjoni tal-fiżjoloġija, trattament ta’ leżjonijiet ikkalċifikati u ostruzzjonijiet totali), għall-ħtiġijiet annwali tad-Dipartiment Emodinamiku tal-Isptar (ESIDIS Systemic IIS No: 357960)

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/10/2024 09:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.