Publications Office of the EU
F-Lyons: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lyons: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini

  • Aġġudikat
    02/03/2011
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK26 Rhône
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
425,946.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
417
Deskrizzjoni

Le marché couvre l'ensemble des domaines suivants: - service 1: climatisation, ventilation, extraction, équipement de régulation, GTC; - service 2: plomberie, sanitaire, arrosage automatique, curage des réseaux; - service 3: moyen de lutte contre l'incendie; - service 4: détection incendie; - service 5: vidéosurveillance; - service 6: portails automatiques, barrières automatiques, grilles électriques; - service 7: lecteurs de badges et interphones; - service 8: groupe électrogène; - service 9: blocs de secours et courants forts; - service 10: espaces verts; - service 11: ascenseurs; - service 12: toiture-terrasse.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
425,946.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.