Publications Office of the EU
Franza-Marsilja: Gass tal-propanju - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Marsilja: Gass tal-propanju

  • Ippubblikat
    30/04/2021
  • Skadenza
    04/06/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    07/06/2021
  • Aġġudikat
    12/08/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
conseil departemental 13
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09122100 Gass tal-propanju
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
120,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
49,003.20 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2021-0092
Deskrizzjoni

le propane est un alcane linéaire de formule C3h8. Il est dérivé d'autres produits pétroliers par des processus de thermochimie de gaz ou de pétrole. Il est couramment utilisé comme source d'énergie chimique par combustion dans les moteurs à combustion interne, barbecues et chaudières. Il est généralement vendu sous état liquide, plus précisément sous forme de Gaz de Pétrole Liquéfié (Gpl). Un additif, l'éthanethiol, est utilisé volontairement comme 'Marqueur' odorant pour signaler les éventuelles fuites de gaz. Le titulaire du marché devra fournir et installer la cuve sur le site concerné

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://marches.departement13.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/06/2021 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
120,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
49,003.20 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: antargaz
Indirizz postali: reflex / les renardieres
Belt: Courbevoie
Kodiċi postali: 92400
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.