Publications Office of the EU
l-Isvezja-Stokholma: Servizzi tal-kura ta' l-annimali ta' l-irziezet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Stokholma: Servizzi tal-kura ta' l-annimali ta' l-irziezet

  • Ippubblikat
    22/09/2018
  • Skadenza
    25/10/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    26/10/2018
  • Illum
    03/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Länsstyrelsen i Stockholms Län
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE121 Uppsala län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE110 Stockholms län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77500000 Servizzi tal-kura ta' l-annimali ta' l-irziezet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
114-38371-2018
Deskrizzjoni

Länsstyrelsen (Lst) i Uppsala län inbjuder er att inkomma med anbud som syftar till att teckna ramavtal för uppstallning, transport/infångning, avbytartjänst och behjälplig vid försäljning av hästar och livsmedelsdjur.
Övriga myndigheter som kommer att kunna avropa från detta är:
Lst i Gävleborgs län 202100-2437, Lst i Västmanlands län 202100-2411,
Lst i Stockholms län 202100-2247, Polismyndigheten 202100-0076

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afrmuxltjh&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/10/2018 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.