Publications Office of the EU
BAIII - Depot tal-karozzi tal-linja - VE02: Sessjoni ta' ħidma dwar is-servizzi tal-ippjanar tal-karozzi tal-linja - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

BAIII - Depot tal-karozzi tal-linja - VE02: Sessjoni ta' ħidma dwar is-servizzi tal-ippjanar tal-karozzi tal-linja

  • Ippubblikat
    12/03/2024
  • Skadenza
    11/04/2024
  • Aġġudikat
    21/10/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Leipziger Verkehrsbetriebe (LVB) GmbH, Bereich Einkauf und Logistik
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2024-AR-03-02
Deskrizzjoni

VE02: Sessjoni ta' ħidma dwar is-servizzi tal-ippjanar tal-karozzi tal-linja

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.evergabe.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://www.evergabe.de
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju: Projektteam - Organisation
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10.00
Kriterju: Projektteam - Eignung + Erfahrung
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10.00
Kriterju: Projektteam - Präsentation
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5.00
Kriterju: Projektorganisation - Termin- und Kostensteuerung
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5.00
Kriterju: Projektorganisation - Ausführungsfristen
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5.00
Kriterju: Konzept
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20.00
Kriterju: Verfügbarkeit und Erreichbarkeit - Projektteam
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10.00
Kriterju: Verfügbarkeit und Erreichbarkeit - Projektleiter/ Stellvertreter
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5.00
Kriterju: Preis
Tip: price
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30.00
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: BG iproplan Planungsgesellschaft mbH/ ICL Ingenieur Consult GmbH
Indirizz postali:
Belt: Chemnitz
Kodiċi postali: 09126
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.