Publications Office of the EU
S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI

  • Ippubblikat
    10/05/2024
  • Skadenza
    13/06/2024
  • Aġġudikat
    17/10/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
PROVINCIA DI VICENZA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI43 Roma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85311000 Servizzi ta' xogħol soċjali bl-akkomodazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,780,945.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,283,513.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI (indicativamente dal 16.06.2024 al 15.06.2026), CON FACOLTA' DI RINNOVO PARI A ULTERIORI DUE ANNI.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Offerta economicamente più vantaggiosa
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
2,780,945.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,283,513.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: COSMO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Indirizz postali:
Belt: Vicenza
Kodiċi postali: 36100
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.