Publications Office of the EU
E-Madrid: Servizzi bħala appoġġ tat-trasport bil-ferrovija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Servizzi bħala appoġġ tat-trasport bil-ferrovija

  • Ippubblikat
    27/01/2012
  • Skadenza
    06/02/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    23/02/2012
  • Aġġudikat
    29/03/2012
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES300 Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
63711000 Servizzi bħala appoġġ tat-trasport bil-ferrovija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,600,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,963,473.28 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2.11/23603.1026
Deskrizzjoni

Servicio de maniobras ferroviarias (segregación/agregación de locomotoras, retirada y/o colocación de señales de cola, enganche y desenganche de vagones a locomotoras, pilotaje y conducción de vehículo de maniobras, realización de pruebas de frenado, limpieza de agujas señales y vías, accionamiento de agujas, removido de vagones, apoyos en dependencias focalizadas, otros servicios relacionados con la actividad de maniobras) en los Centros Logísticos de Madrid Abroñigal y Vicálvaro Clasificación e instalaciones técnicas de su ámbito de influencia.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/02/2012 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
6,600,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
3,963,473.28 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Eulen, SA
Indirizz postali: C/ Valle de Tobalina, 56
Belt: Madrid
Kodiċi postali: 28021
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.