Publications Office of the EU
Tiġdid tan-netwerk Hemgatan, Sandviken - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Tiġdid tan-netwerk Hemgatan, Sandviken

  • Aġġudikat
    02/09/2026
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Sandviken Energi AB
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,970,015.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
SEAB 2026/27
Deskrizzjoni

Din is-sejħa għall-offerti tikkonċerna l-ftuħ mill-ġdid tal-kompetizzjoni għall-ftehim qafas/qasam tal-ftehim: DIS Land and Construction SEAB 35931, Land and Construction SEAB. Sandviken Energi Vatten AB se jwettaq tiġdid tal-grilja f’Hemgatan f’Sandviken. Il-kuntratt jinkludi t-tiġdid ta’ pajpijiet tal-ilma u tal-ilma mormi u kostruzzjoni ġdida ta’ pajpijiet tal-ilma tal-maltemp. Ix-xogħlijiet jitwettqu b’xaftijiet tradizzjonali u jinkludu miżuri ta’ servizz kif ukoll soluzzjonijiet temporanji biex jiġi żgurat l-operat tal-oġġetti kkonċernati matul il-perjodu ta’ kostruzzjoni.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Se upphandling
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,970,015.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Furuviks Grävtjänst AB
Indirizz postali:
Belt: Gävle
Kodiċi postali: 803 09
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Markax AB
Indirizz postali:
Belt: Gävle
Kodiċi postali: 802 93
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Bj Markbyggnads Aktiebolag
Indirizz postali:
Belt: Sandviken
Kodiċi postali: 811 32
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.