Publications Office of the EU
Suministro de Albumina Humana (DOE) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de Albumina Humana (DOE)

  • Ippubblikat
    07/02/2022
  • Skadenza
    10/03/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    01/04/2022
  • Aġġudikat
    02/06/2022
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dirección General - Osakidetza
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES21 País Vasco
Post tax-xerrej
NUTS code: ES21 País Vasco
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2021/02998
Deskrizzjoni

Suministro de Albumina Humana (DOE)

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: OSAKIDETZA - Servicio Vasco de Salud - Organización Central
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: S5100023J
Indirizz postali: Alava, 45
Belt: Vitoria-Gasteiz
Kodiċi NUTS: ES21
Kodiċi postali: 01006
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Servicio de Farmacia
Indirizz prinċipali: http://www.osakidetza.euskadi.net
Elettronika permezz ta’:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/04/2022 11:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.