Publications Office of the EU
il-Polonja-Wroclaw: Apparat tal-ħwienet tax-xogħol - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Wroclaw: Apparat tal-ħwienet tax-xogħol

  • Ippubblikat
    17/08/2021
  • Skadenza
    20/09/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    20/09/2021
  • Aġġudikat
    01/12/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
4 Regionalna Baza Logistyczna
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
43800000 Apparat tal-ħwienet tax-xogħol
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,625.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
TECH/170/2021
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa przyrządów i narzędzi na wyposażenie stanowisk warsztatowych – technika światłowodowa wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: 4 Regionalna Baza Logistyczna
Indirizz postali: ul. Pretficza 28
Belt: Wrocław
Kodiċi NUTS: PL514
Kodiċi postali: 50-984
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Marcin OLECHNO
Indirizz prinċipali: www.4rblog.wp.mil.pl
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/4rblog
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/09/2021 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
4,625.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: TELEOPTICS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, ul.
Indirizz postali: Sokratesa 5/57,
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 01-909
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.