Publications Office of the EU
Ġestjoni tal-foresti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Ġestjoni tal-foresti

  • Ippubblikat
    17/10/2025
  • Skadenza
    23/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    24/10/2025
  • Aġġudikat
    01/01/2026
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mölndals stad
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77231300 Servizzi ta' amministrazzjoni tal-foresti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
16,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
KS 596/2025
Deskrizzjoni

L-assenjazzjoni tinkludi l-ġestjoni, l-ippjanar u l-pariri u hija responsabbli għall-implimentazzjoni ta’ miżuri għall-azjendi forestali tal-belt ta’ Mölndal. Il-fornitur għandu jimmaniġġja l-art forestali tal-belt f’konformità mal-prinċipji sostenibbli u l-għanijiet fit-tul għall-bijodiversità, il-valuri soċjali u l-attivitajiet fil-beraħ. L-amministrazzjoni għandha ssir b’konsultazzjoni mal-muniċipalità. Il-Kummissjoni tinkludi wkoll l-iżvilupp ta' pjan ġdid għall-ġestjoni tal-foresti. Il-belt ta’ Mölndal bħalissa għandha madwar 3,300 ettaru ta’ foresta. Il-maniġer tal-foresti elett għandu jkun responsabbli għall-ġestjoni tal-azjendi forestali tal-Belt ta’ Mölndal f’konformità mad-direzzjoni strateġika stabbilita fl-“Istrateġija għall-azjendi forestali tal-Belt ta’ Mölndal”. L-istrateġija se tiggwida l-ġestjoni u l-iżvilupp tal-foresti tal-belt. Il-maniġer tal-foresti għandu jikkonsulta b’mod attiv mal-Belt ta’ Mölndal biex jiżgura li l-ġestjoni tal-foresti tikkonforma mal-objettivi u l-linji gwida tal-belt. Ara l-Anness 2, Strateġija għall-azjendi forestali tal-Belt ta’ Mölndal.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/10/2025 00:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.