Publications Office of the EU
Servizz u appoġġ tas-saff loġiku tan-netwerk Liberecké IS, a.s. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizz u appoġġ tas-saff loġiku tan-netwerk Liberecké IS, a.s.

  • Ippubblikat
    08/04/2026
  • Skadenza
    13/04/2026
  • Aġġudikat
    02/06/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Liberecká IS, a.s.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72253200 Servizzi ta' l-appoġġ tas-sistema
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,600,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,600,000.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
LIS-SLVS
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-kuntratt pubbliku huwa l-forniment ta’ servizzi ta’ manutenzjoni u superviżjoni tas-saff loġiku tan-network tal-awtorità kontraenti, inkluż il-forniment ta’ hardware ta’ sostituzzjoni f’każ ta’ ħsarat. L-ispeċifikazzjoni dettaljata tas-suġġett tal-prestazzjoni hija stabbilita fl-Ispeċifikazzjoni Teknika u fl-abbozz tal-Kuntratt għall-Provvista ta’ Servizzi ta’ Appoġġ Operazzjonali, li jiffurmaw parti integrali mid-dokumentazzjoni tal-offerta.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Valur stmat
9,600,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
9,600,000.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: NET-SYSTEM s.r.o.
Indirizz postali:
Belt: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
Kodiċi postali: 46001
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.