Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Friedrichroda: Buses tas-servizz pubbliku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Friedrichroda: Buses tas-servizz pubbliku

  • Ippubblikat
    22/09/2015
  • Skadenza
    16/10/2015
  • Aġġudikat
    19/10/2015
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Omnibus- & Güterverkehr Klaus Gessert
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34121100 Buses tas-servizz pubbliku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
250,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
209,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
SH-Bus 22150106
Deskrizzjoni

Lieferung eines Linienomnibus in Niederflur oder Low-Entry- Bauweise.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
250,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
209,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: EVO Bus GmbH Ulm
Indirizz postali: Generalvertretung Setra Omnibusse Dr. Bernd Günther, An der Fahrt 8, 98529 Suhl
Belt: Neu Ulm
Kodiċi postali: 89087
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.