Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Servizzi tat-taħriġ speċjalizzat - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Varsavja: Servizzi tat-taħriġ speċjalizzat

  • Ippubblikat
    17/06/2015
  • Skadenza
    01/07/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    01/07/2015
  • Aġġudikat
    19/08/2015
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
80510000 Servizzi tat-taħriġ speċjalizzat
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
395,750.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZZP-73/15
Deskrizzjoni

Dofinansowanie szkoleń specjalizacyjnych(*) dla pielęgniarek i położnych ( dot. 10 szkoleń x 25 miejsc szkoleniowych ) w województwie dolnośląskim:
POZ. 1 Pielęgniarstwo zachowawcze dla pielęgniarek
POZ. 2 Pielęgniarstwo położnicze dla położnych
POZ. 3 Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek
POZ. 4 Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek
POZ. 5 Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek
(*) Specjalizacje w poszczególnych województwach mogą być realizowane wyłącznie w dziedzinach określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003 r. w sprawie wykazu dziedzin pielęgniarstwa oraz dziedzin mających zastosowanie w ochronie zdrowia, w których może być prowadzona specjalizacja oraz kursy kwalifikacyjne, oraz ramowych programów specjalizacji dla pielęgniarek i położnych( Dz. U. z 2003 r. Nr 197, poz. 1922 ze zm. ).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/07/2015 11:30
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV

80510000 - Servizzi tat-taħriġ speċjalizzat

85000000 - Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali

85100000 - Servizzi tas-saħħa

Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.