Publications Office of the EU
l-Italja-Ruma: Kiri tat-trasport tal-passiġieri b’vetturi bix-xufier - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Ruma: Kiri tat-trasport tal-passiġieri b’vetturi bix-xufier

  • Ippubblikat
    28/07/2021
  • Skadenza
    28/10/2021
  • Aġġudikat
    04/05/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
TRENITALIA S.p.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI43 Roma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60170000 Kiri tat-trasport tal-passiġieri b’vetturi bix-xufier
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,600,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,911,309.39 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
27652
Deskrizzjoni

GPA 27652 per l’affidamento di “Accordi Quadro con unico operatore economico sui quali basare la stipula di Contratti Applicativi per l’esecuzione del Servizio di trasporto tramite automezzi con autista del personale di macchina bordo e viaggiatori della Direzione Regionale Liguria di Trenitalia SpA Stazione di Genova e provincia e Savona e provincia.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Trenitalia SpA
Indirizz postali: piazza della Croce Rossa 1
Belt: Roma
Kodiċi NUTS: ITI43
Kodiċi postali: 00161
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: Lella Malvermi
Indirizz prinċipali: www.acquistionline.trenitalia.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.