Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Mannheim: Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-proġett tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Mannheim: Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-proġett tal-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    23/04/2019
  • Skadenza
    22/05/2019
  • Aġġudikat
    03/09/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bundesgartenschau Mannheim gGmbH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71541000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-proġett tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2019-001-VV_PS
Deskrizzjoni

Gegenstand des Auftrags sind Projektsteuerungsleistungen nach AHO Stufe 1-5 mit Vorgabe von Soll-Daten und Kontrollen durch Soll-Ist-Vergleiche zur Einhaltung von Vertrags- und Projektzielen hinsichtlich Termine, Kosten und Qualitäten.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y9PYVL5
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
0.01 EUR
Valur kuntrattwali finali
0.01 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Hitzler Ingenieure
Indirizz postali:
Belt: München
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.