Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Hagen: Apparat għat-tkabbir tal-memorja - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Hagen: Apparat għat-tkabbir tal-memorja

  • Ippubblikat
    08/05/2023
  • Skadenza
    09/06/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    09/06/2023
  • Aġġudikat
    30/06/2023
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Hagen -FB 15-
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30236100 Apparat għat-tkabbir tal-memorja
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
813,260.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
23-0299
Deskrizzjoni

Ersatz SAN (NETApp-System) inkl. Support 60 Monat für Rechenzentrum

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXTJYYDY1DRL5YGX
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/06/2023 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
813,260.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Ultra Consulting Network GmbH
Indirizz postali: Schorberger Strasse 66
Belt: Solingen
Kodiċi postali: 42699
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.