Publications Office of the EU
Procedura aperta per il rinnovo della rete di comunicazione dedicata ai sistemi di memorizzazione dell'ambiente domestico Storage Area Network - SAN (23I74) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procedura aperta per il rinnovo della rete di comunicazione dedicata ai sistemi di memorizzazione dell'ambiente domestico Storage Area Network - SAN (23I74)

  • Ippubblikat
    25/03/2025
  • Skadenza
    28/04/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    30/04/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Banca d'Italia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI43 Roma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30210000 Magni għall-ipproċessar tad-dejta (ħardwer)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,547,500.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
G015/24
Deskrizzjoni

Acquisizione di beni e servizi per il rinnovo della rete di comunicazione dedicata ai sistemi di memorizzazione dell’ambiente domestico (Storage Area Network - SAN)

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://gareappalti.bancaditalia.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://gareappalti.bancaditalia.it
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/04/2025 15:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Il criterio di aggiudicazione dell’offerta è quello del minor prezzo, ai sensi dell’art. 108, comma 3, del Codice.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
9,547,500.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.