Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Brno: Mediċina kontra l-emorroloġija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Brno: Mediċina kontra l-emorroloġija

  • Ippubblikat
    29/09/2023
  • Skadenza
    27/10/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    27/10/2023
  • Aġġudikat
    06/12/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Fakultní nemocnice Brno
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33621200 Mediċina kontra l-emorroloġija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
59,649,830.30 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
23/23
Deskrizzjoni

Předmětem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a dodavatelem na dodávky léčivých přípravků dle potřeb jednotlivých zadavatelů.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Fakultní nemocnice Brno
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 65269705
Indirizz postali: Jihlavská 340
Belt: Brno
Kodiċi NUTS: CZ064
Kodiċi postali: 62500
Pajjiż: CZE
Persuna ta' kuntatt: VERONIKA HAVELKOVÁ
Indirizz prinċipali: https://www.fnbrno.cz/
Elettronika permezz ta’:
https://ezak.fnbrno.cz/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/10/2023 10:00
Xerrejja
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
59,649,830.30 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: PHARMOS, a.s.
Indirizz postali: Těšínská 1349/296
Belt: Ostrava - Radvanice
Kodiċi postali: 71600
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.