Publications Office of the EU
Missjoni ta’ ġestjoni tal-proġetti għar-riabilitazzjoni ta’ 186 unità ta’ akkomodazzjoni fis-17-il sessjoni tal-PARIS - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Missjoni ta’ ġestjoni tal-proġetti għar-riabilitazzjoni ta’ 186 unità ta’ akkomodazzjoni fis-17-il sessjoni tal-PARIS

  • Ippubblikat
    22/09/2025
  • Skadenza
    24/10/2025
  • Aġġudikat
    20/08/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ICF La Sablière S.A. HLM
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR101 Paris
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
581,896.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
SAB-2025_00068
Deskrizzjoni

Il-bini jinsab fil-viċinanza immedjata tal-istazzjon Porte de Clichy. L-ambjent mill-qrib tagħha huwa ZAC Clichy Batignolles, distrett li ilu għaddej minn bidla profonda għal diversi snin. Ix-xogħlijiet għandhom l-għan li jtejbu l-enerġija tal-bini (involukru estern, żoni komuni, żoni privati, spazji fuq barra, konnessjoni man-network tas-sħana urbana, eċċ.)

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1708866
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1708866
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur technique de l'offre
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 50
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Rse / Clauses environnementales et sociales
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prix
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
581,896.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: FRASK ARCHITECTES
Indirizz postali:
Belt: Paris 12
Kodiċi postali: 75012
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.