Publications Office of the EU
Franza-Haubourdin: Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti u dwar is-saħħa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Haubourdin: Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti u dwar is-saħħa

  • Ippubblikat
    30/09/2022
  • Skadenza
    28/10/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    28/10/2022
  • Aġġudikat
    26/12/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ville d'haubourdin
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRE11 Nord
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE11 Nord
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66512000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti u dwar is-saħħa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
201,354.93 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
22-07
Deskrizzjoni

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: ville d'haubourdin
Indirizz postali: 11 rue Sadi Carnot
Belt: Haubourdin
Kodiċi NUTS: FRE11
Kodiċi postali: 59320
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://www.haubourdin.fr/
Elettronika permezz ta’:
https://marchespublics596280.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/10/2022 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.