Publications Office of the EU
Spanja-Tarazona: Servizzi tal-ġbir ta' l-iskart solidu urban - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Tarazona: Servizzi tal-ġbir ta' l-iskart solidu urban

  • Ippubblikat
    04/05/2021
  • Ikkanċellat
    11/05/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    14/06/2021
  • Illum
    03/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES243 Zaragoza
Post tax-xerrej
NUTS code: ES243 Zaragoza
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90511100 Servizzi tal-ġbir ta' l-iskart solidu urban
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,620,190.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
122/2021
Deskrizzjoni

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P5000029H
Indirizz postali: Plaza Carmen Viejo, 14
Belt: Tarazona
Kodiċi NUTS: ES243
Kodiċi postali: 50500
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Indirizz prinċipali: https://contrataciondelestado.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/06/2021 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,620,190.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.