Publications Office of the EU
il-Polonja-Rzeszów: Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Rzeszów: Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)

  • Ippubblikat
    24/07/2013
  • Skadenza
    02/09/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    02/09/2013
  • Aġġudikat
    23/09/2013
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Uniwersytet Rzeszowski
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
341,449.30 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
385,609.97 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP/UR/118/2013
Deskrizzjoni

Dostawa fabrycznie nowego, nie używanego, symulatora słońca – stanowiska do testowania ogniw fotowoltaicznych i różnego sprzętu laboratoryjnego do stanowisk badawczych i pomiarowych dla Pracowni Alternatywne Źródła Energii w Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia umieszczonym w załączniku nr 1.1 do SIWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/09/2013 10:15
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.