Publications Office of the EU
Servizzi ta' tindif fil-bini Bezirkshauptmannschaft Schwaz, Franz-Josef-Fischer-Straße 25, 6130 Schwaz - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizzi ta' tindif fil-bini Bezirkshauptmannschaft Schwaz, Franz-Josef-Fischer-Straße 25, 6130 Schwaz

  • Ippubblikat
    02/07/2026
  • Skadenza
    10/08/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    10/08/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Land Tirol
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: AT332 Innsbruck
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90911000 Servizzi ta' tindif ta' residenzi, binjiet u twieqi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
100,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
AL44/41/1-2026
Deskrizzjoni

Is-suġġett ta’ din il-proċedura huwa l-għoti tal-kuntratt għal Bezirkshauptmannschaft Schwaz, Franz-Josef-Fischer-Straße 25, 6130 Schwaz skont il-lista ta’ servizzi li fuqhom hija bbażata din is-sejħa għall-offerti.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tirol.vergabeportal.at/Detail/249489
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://tirol.vergabeportal.at/Detail/249489
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/08/2026 10:00
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Bestbieterprinzip
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Qualitätskriterium dann Preis
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
100,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.