Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Ostrava: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Iċ-Ċekja-Ostrava: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni

  • Ippubblikat
    14/04/2023
  • Skadenza
    23/05/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    23/05/2023
  • Aġġudikat
    06/03/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Biskupství ostravsko-opavské
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,918,250.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Expozice v zámku na Hukvaldech - prováděcí dokumentace expozice a její následná realizace
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky je zpracování prováděcí dokumentace expozice zámku v Hukvaldech a po odsouhlasení této prováděcí dokumentace ze strany zadavatele také samotná kompletní realizace expozice.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://nen.nipez.cz/portal/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/05/2023 08:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
8,918,250.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Muzea Servis, spol. s r.o.
Indirizz postali:
Belt: Brno - Kohoutovice
Kodiċi postali: 62300
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.