Publications Office of the EU
Franza-Évian-les-Bains: Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Évian-les-Bains: Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini

  • Ippubblikat
    13/05/2020
  • Skadenza
    15/06/2020
  • Ikkanċellat
    28/09/2020
  • Illum
    02/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ville d'Évian-les-Bains
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,576,479.03 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
19S0114S
Deskrizzjoni

La ville a engagé un programme de restauration de l'ancienne buvette Cachat, chef d'œuvre de l'art nouveau, inaugurée en 1905 et inscrite au titre des monuments historiques le 21.4.1986. La présente tranche de travaux concerne:
— restauration des façades maçonnées;
— restauration des menuiseries bois et métal compris remplacement des menuiseries modifiées;
— restauration de la charpente et de l'ossature bois;
— restauration des parois et habillages bois du niveau supérieur (intérieur et extérieur);
— restauration des couvertures avec restitution des dispositions originales disparues;
— restitution des éléments décoratifs disparus (consoles sur les façades maçonnées et balustrades de toiture sur le corps principal de bâtiment et le petit promenoir);
— relance des lots nº 2 avec modification et 3 avec nouvelle décomposition (lots nº 3, 7 et 8) infructueux lors des précédentes consultations.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-securises.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/06/2020 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.