Publications Office of the EU
Franza-Levallois: Dappijiet tessili u oġġetti relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Levallois: Dappijiet tessili u oġġetti relatati

  • Ippubblikat
    15/11/2022
  • Skadenza
    20/12/2022
  • Ikkanċellat
    16/01/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ville de Levallois
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Post tax-xerrej
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
19200000 Dappijiet tessili u oġġetti relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
Dv2206
Deskrizzjoni

les présents marchés ont pour objet l'acquisition de linge pour la ville de Levallois. Ils sont soumis au Code de la Commande Publique désigné par les termes " le Code " dans les documents de la consultation. Ils sont passés selon la procédure de l'appel d'offres ouvert, soumis aux dispositions des articles L.2124-2, R. 2124-2 et R. 2161-1 à 5 du Code.Ils constituent des accords-cadres à bons de commande soumis aux dispositions des articles L.2125-1 et R.2162-1 à R.2162-6 du Code.La valeur maximale des marchés est de 620 000 euro(s) Htva, compte tenu de leur durée et de leurs éventuelles reconductions, sans montant minimum

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.ville-levallois.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/12/2022 14:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.