Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Bayreuth: Drappijiet tal-ġilda u tat-tessuti, plastik u materjali oħra - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Bayreuth: Drappijiet tal-ġilda u tat-tessuti, plastik u materjali oħra

  • Aġġudikat
    04/11/2015
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
19000000 Drappijiet tal-ġilda u tat-tessuti, plastik u materjali oħra
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
468,082.07 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
PV 4/EK - 8014/9510
Deskrizzjoni

Lieferung von Reinigungs- und Hygienematerial an sämtliche Dienststellen in den Dienstbereichen der Polizeipräsidien:
— Mittelfranken;
— München;
— Niederbayern;
— Oberbayern Nord;
— Oberbayern Süd;
— Oberfranken;
— Oberpfalz;
— Schwaben Süd-West;
— Unterfranken.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
468,082.07 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Clean Agent Mehlfeld + Göring GmbH
Indirizz postali: Leipziger Straße 5b, OT Gröbers
Belt: Kabelsketal
Kodiċi postali: 06184
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.