Publications Office of the EU
236/PN/2024 - Provvista ta' prodotti mediċinali għall-UCK Punti 241-260 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

236/PN/2024 - Provvista ta' prodotti mediċinali għall-UCK Punti 241-260

  • Ippubblikat
    10/09/2024
  • Skadenza
    11/10/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    11/10/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
20
Numru ta’ referenza tal-offerta
236/PN/2024 Pozycje 241-260
Deskrizzjoni

1. Is-suġġett tal-kuntratt huwa l-provvista ta’ prodotti mediċinali għall-UCK fl-assortiment, il-kwantità stmata u r-rekwiżiti stabbiliti fl-Anness 3 tal-SWZ. 2. L-awtorità kontraenti għandha tippermetti li jiġu sottomessi offerti parzjali. Offerti parzjali huma mifhuma bħala oġġetti individwali stabbiliti fl-Anness 3 tat-ToR. Il-Kuntrattur jista' jitfa' offerta għal oġġett wieħed jew aktar. 3. Bħala parti mill-oġġetti mmarkati fil-forma ta’ assortiment u prezz bis-simbolu (**) fl-Anness 3 tal-SPC, il-Parti Ordnatriċi teħtieġ li l-preparazzjoni offruta tiġi inkluża fil-katalgu tal-mediċini rimborżati użati fil-programmi tal-mediċini jew fil-katalgu tal-mediċini rimborżati użati fil-kimoterapija. 4. Il-parti li tagħmel l-ordni speċifikat il-metodu tal-ippakkjar fil-forma tal-assortiment u tal-prezz. F'oġġetti fejn m'hemmx deskrizzjoni bħal din, il-Kuntrattur jista' joffri kwalunkwe metodu ta' ppakkjar skont il-kwantità meħtieġa mill-Parti li tagħmel l-Ordni speċifikata fl-oġġett. Il-kuntrattur għandu jistma l-metodu ta’ ppakkjar propost b’kalkolu xieraq. 5. Il-kunsinni jsiru suċċessivament, fil-kwantità u fl-assortiment, skont l-ordnijiet parzjali tal-Parti li tagħmel l-Ordni fi żmien jumejn mid-data tat-tqegħid tal-ordni. Il-Kuntrattur se jkun obbligat li jikkonsenja l-assortiment ordnat bi spejjeż tiegħu lill-Ispiżerija tal-Isptar. 6. L-Awtorità Kontraenti tirrikjedi li l-prezzijiet tal-mediċini offruti ma jkunux ogħla mill-prezzijiet uffiċjali msemmija fl-Artikolu 1 u 2 tal-Att tat-12 ta' Mejju 2011 dwar ir-rimborż ta' mediċini għal oġġetti tal-ikel għal użu ta' nutriment partikolari u apparat mediku (Ġurnal tal-Liġijiet 11.122.696), applikabbli fil-jum tas-sottomissjoni tal-offerti, jekk applikabbli. 7. Il-prodotti mediċinali offruti jridu jikkonformaw mal-Att dwar il-Liġi Farmaċewtika tas-6 ta’ Settembru 2001 (Ġurnal tal-Liġijiet Nru Il-Ġurnal tal-Liġijiet 2022, punt 2301), jekk applikabbli. Il-prodotti mediċinali offruti jridu jkunu awtorizzati għat-tqegħid fis-suq fil-Polonja skont it-termini stabbiliti fl-Artikolu 3 jew 4a tal-Att dwar il-Liġi Farmaċewtika. 8. L-awtorità kontraenti għandha tippermetti li tiġi sottomessa offerta ekwivalenti fir-rigward tal-partiti 26, 30, 260, 261, 262. Il-Parti li tagħmel l-Ordni tinforma li kwalunkwe isem proprju użat fid-deskrizzjoni tas-suġġett tal-kuntratt jispeċifika l-istandard meħtieġ tal-assortiment ordnat. L-Awtorità Kontraenti tippermetti s-sottomissjoni ta’ offerti b’parametri ta’ kwalità ekwivalenti, li jkollhom l-istess kompożizzjoni kimika f’termini ta’ sustanzi bażiċi. Il-prova tal-konformità mal-kundizzjoni ta' ekwivalenza tibqa' f'idejn il-Kuntrattur.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=73621096
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=73621096
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/10/2024 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.