Publications Office of the EU
il-Polonja-Poznań: Kompjuters portabbli - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Poznań: Kompjuters portabbli

  • Ippubblikat
    26/04/2018
  • Skadenza
    04/06/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    04/06/2018
  • Aġġudikat
    27/07/2018
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Miasto Poznań
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Post tax-xerrej
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30213100 Kompjuters portabbli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
162,500.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
359,840.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZOU-XII.271.59.2018.MC
Deskrizzjoni

Dostawa 80 notebooków, fabrycznie nowych, nieużywanych, określonych w załącznikach nr 1a i 1b do wzoru umowy, stanowiącego załącznik nr 7 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
Część I: Dostawa 40 notebooków;
Część II: Dostawa 40 notebooków.
Wymagane jest zapewnienie minimum 36-miesięcznego okresu gwarancji producenta i sprzedającego na dostarczony sprzęt.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Miasto Poznań
Indirizz postali: pl. Kolegiacki 17
Belt: Poznań
Kodiċi NUTS: PL415
Kodiċi postali: 61-841
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Magdalena Chudyka
Indirizz prinċipali: http://bip.poznan.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
04/06/2018 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.