Publications Office of the EU
il-Polonja-Wejherowo: Għodda ta’ l-idejn - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Wejherowo: Għodda ta’ l-idejn

  • Ippubblikat
    23/02/2018
  • Skadenza
    13/04/2018
  • Aġġudikat
    22/05/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Powiat Wejherowski
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
44510000 Għodda
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
91,219.15 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
69,960.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
PZS4.070.3.2.2.1.2018.EC
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych narzędzi, które stanowiły będą.
Wyposażenie stanowiska pracy dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.
Dla 120 uczniówki.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
91,219.15 PLN
Valur kuntrattwali finali
69,960.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Z.U.H. ELKOT Krzysztof
Indirizz postali:
Belt: Kilece
Kodiċi postali: 25-540
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.