Publications Office of the EU
Franza-Strasburgu: Servizzi postali u tal-kurrier - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Strasburgu: Servizzi postali u tal-kurrier

  • Ippubblikat
    12/03/2021
  • Skadenza
    29/03/2021
  • Aġġudikat
    01/08/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ELECTRICITE DE STRASBOURG
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRF1 Alsace
Post tax-xerrej
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
64100000 Servizzi postali u tal-kurrier
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2021-17
Deskrizzjoni

Le marché concerne des services de dématérialisation externalisée de courriers entrants et de mise à disposition des documents dématérialisés et des données associées. Les courriers entrants concernent notamment des documents standards (lettres, LRAR, contrats, factures,…) mais également des chèques et attestations énergies, des chèques bancaires, des TIP, des documents de relève de compteurs et d’autres documents particuliers qui font l’objet d’un traitement spécifique y compris copie fiable, tel que décrit dans le cahier des charges. Les courriers non numérisables sont à retourner en l'état à ELECTRICITE DE STRASBOURG.
Les documents numérisés et les données associées sont mis à disposition dans un workflow et dans des outils informatiques existants d’ELECTRICITE DE STRASBOURG .

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Électricité de Strasbourg
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 558501912
Indirizz postali: 26 boulevard du Président Wilson
Belt: Strasbourg
Kodiċi NUTS: FRF11
Kodiċi postali: 67000
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Eddy Faullimmel
Indirizz prinċipali: http://www.es.fr
Elettronika permezz ta’:
https://portal.pages.es.fr/portal/web/portal,sourcing,publicconsultation,PortalGuestPublicConsultationList.vm
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Groupement momentané d'entreprises solidaires XELIANS ARCHIVAGE XELIANS DIGITAL MAARCH
Indirizz postali: 15 avenue marcelin Bertholot
Belt: VILLENEUVE LA GARENNE
Kodiċi postali: 92390
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.