Publications Office of the EU
Spanja-Slamanka: Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Slamanka: Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija

  • Ippubblikat
    11/04/2022
  • Skadenza
    10/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    30/06/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES415 Salamanca
Post tax-xerrej
NUTS code: ES415 Salamanca
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09000000 Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
259,200.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
TUR 2022/1
Deskrizzjoni

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: A37400215
Indirizz postali: Plaza Mayor 32
Belt: Salamanca
Kodiċi NUTS: ES415
Kodiċi postali: 37002
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Indirizz prinċipali: https://contrataciondelestado.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/06/2022 08:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
259,200.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.