Publications Office of the EU
Spanja-Barċellona: Servizzi għal skart radjuattiv, tossiku, mediku u perikoluż - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Barċellona: Servizzi għal skart radjuattiv, tossiku, mediku u perikoluż

  • Ippubblikat
    20/02/2023
  • Skadenza
    16/03/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    23/03/2023
  • Aġġudikat
    01/06/2023
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
DEPARTAMENTO DE INTERIOR
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES51 Cataluña
Post tax-xerrej
NUTS code: ES51 Cataluña
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90520000 Servizzi għal skart radjuattiv, tossiku, mediku u perikoluż
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
296,044.80 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
61,676.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
IT-2023-242
Deskrizzjoni

Servicio de recogida, transporte, tratamiento y elimnación de los residuos sanitarios y químicos G-III y G-IV de diversos centros de la Dirección General de la Policía, incluido el suministro de los envases y cesión del equipamiento necesario para la prestación del servicio. Importe de licitación: 74.627,96 € IVA incluído

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: DEPARTAMENTO DE INTERIOR
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: S0811001G
Indirizz postali: c/Diputació, 355
Belt: Barcelona
Kodiċi NUTS: ES51
Kodiċi postali: 08009
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Servicio de Contratación y Patrimonio
Indirizz prinċipali: http://contractaciopublica.gencat.cat
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/03/2023 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
296,044.80 EUR
Valur kuntrattwali finali
61,676.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SRCL CONSENUR, SL
Indirizz postali:
Belt: Arganda del Rey
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.