Publications Office of the EU
il-Polonja-Łęczna: Prostesi ortopedika - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Łęczna: Prostesi ortopedika

  • Ippubblikat
    13/09/2017
  • Skadenza
    19/10/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    19/10/2017
  • Aġġudikat
    14/11/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL814 Lubelski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33183200 Prostesi ortopedika
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
165,180.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
226,980.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
SPZOZ-DZ/22/17
Deskrizzjoni

3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek/materiałów ortopedycznych wraz z udostępnieniem instrumentarium dla SP ZOZ w Łęcznej na blok operacyjny w terminie do 24 h od złożenia zamówienia. Realizacja dostaw odbywa od poniedziałku do piątku na koszt Wykonawcy. Jeżeli dostawa wypada w dniu wolnym od pracy to dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie.
U Zamawiającego utworzony zostanie bank materiałów stanowiących przedmiot zamówienia, który stanowił będzie własność Wykonawcy i będzie podlegał sukcesywnemu uzupełnianiu przez Wykonawcę, niezwłocznie po zużyciu danego rodzaju materiału przez Zamawiającego.
3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się formularzu cenowym stanowiącym odpowiednio załącznik nr 2 do SIWZ.
3.3. Cały asortyment powinien posiadać pozwolenia stwierdzające dopuszczenie do obrotu na terenie Polski. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oświadczenia potwierdzającego posiadanie stosownego dokumentu.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Indirizz postali: ul. Krasnystawska 52
Belt: Łęczna
Kodiċi NUTS: PL814
Kodiċi postali: 21 010
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Liliana Grzesiuk
Indirizz prinċipali: www.spzoz.powiatleczynski.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/10/2017 12:15
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.