Publications Office of the EU
l-Italja-Cosenza: Gassijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Cosenza: Gassijiet

  • Ippubblikat
    22/09/2021
  • Skadenza
    15/10/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    19/10/2021
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
A.M.A.CO. S.P.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITF61 Cosenza
Post tax-xerrej
NUTS code: ITF61 Cosenza
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
24100000 Gassijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
482,592.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
8904164C92
Deskrizzjoni

fornitura di Gas Metano per autotrazione per il fabbisogno del parco veicoli dotati di motore a Metano dell’A.M.A.CO. S.p.A.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: A.M.A.CO. S.P.A.
Indirizz postali: Loc. Torrevecchia s.n.c.
Belt: Cosenza
Kodiċi NUTS: ITF61
Kodiċi postali: 87100
Pajjiż: ITA
Indirizz prinċipali: www.amaco.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/10/2021 11:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
482,592.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.