Publications Office of the EU
il-Polonja-Racibórz: Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Racibórz: Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali

  • Aġġudikat
    02/02/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Miasto Racibórz
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: PL227 Rybnicki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90000000 Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,383,521.74
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP.271.04.2017
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest „Bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenie Miasta Racibórz” w skład, których wchodzą:
I. Całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Racibórz.
II. Całoroczne utrzymanie czystości i porządku w pasach zieleni przydrożnej.
III. Całoroczne utrzymanie czystości i porządku na przystankach komunikacyjnych.
IV. Całoroczne oczyszczanie terenów zieleni miejskiej.
V. Całoroczne oczyszczanie terenów nieużytków.
VI. Utrzymanie wybiegu i toalety dla psów oraz dyspenserów.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,383,521.74
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Adamczyka 10
Belt: Racibórz
Kodiċi postali: 47-400
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.