Publications Office of the EU
Franza-Foix: Servizzi relatati ma' l-istampar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Foix: Servizzi relatati ma' l-istampar

  • Ippubblikat
    28/02/2018
  • Skadenza
    29/03/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    30/03/2018
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Centre hospitalier du Val d'Ariège
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ21 Ariège
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ21 Ariège
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79820000 Servizzi relatati ma' l-istampar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
184,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Groupement de commandes du GHT des Pyrénées ariégeoises pour la fourniture, réalisation et livraison de documents imprimés consultation lancée par un groupement de commandes composé des membres suivants: centre hospitalier Saint-Louis, centre hospitalier Ariège Couserans, centre hospitalier Jules Rousse, GCS de biologie du territoire de l'Ariège.
Coordonnateur du groupement de commandes: centre hospitalier intercommunal des vallées de l'Ariège. Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot. Accord-cadre conclu pour une période initiale de 1 an. Montant estimatif des prestations pour la durée de l'accord-cadre: 184 000 EUR.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: CHIVA
Indirizz postali: BP 90064
Belt: Foix Cedex
Kodiċi NUTS: FRJ21
Kodiċi postali: 09017
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://agysoft.marches-publics.info/
Elettronika permezz ta’:
http://agysoft.marches-publics.info/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/03/2018 09:00
Xerrejja
Centre hospitalier Jules Rousse
GCS de biologie du territoire de l'Ariège
Centre hospitalier Saint-Louis
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.