Publications Office of the EU
Spanja-Badajoz: Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Badajoz: Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif

  • Ippubblikat
    24/08/2021
  • Skadenza
    20/09/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    21/09/2021
  • Aġġudikat
    13/01/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Consorcio Provincial de Prevención y Extinción de Incendios de Badajoz
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES431 Badajoz
Post tax-xerrej
NUTS code: ES431 Badajoz
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39000000 Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
324,768.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
187,329.55 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
351/21
Deskrizzjoni

Suministro, entrega e instalación de diverso mobiliario y equipamiento necesarios para los Parques de Bomberos de Jerez de los Caballeros, Herrera del Duque, Don Benito-Villanueva de la Serena y Llerena, siendo estos de nueva construcción y pertenecientes al Consorcio Provincial de Prevención y Extinción de Incendios de la Diputación de Badajoz

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Consorcio Provincial de Prevención y Extinción de Incendios de Badajoz
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P0600043D
Indirizz postali: Felipe Checa, 23
Belt: Badajoz
Kodiċi NUTS: ES431
Kodiċi postali: 06071
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Consorcio Provincial de Prevención y Extinción de Incendios de Badajoz
Indirizz prinċipali: https://licitacion.dip-badajoz.es/licitacion/UltimosExpte.do
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/09/2021 09:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.