Publications Office of the EU
Spanja-Marbella: Servizzi tal-manutenzjoni tal-liftijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Marbella: Servizzi tal-manutenzjoni tal-liftijiet

  • Ippubblikat
    14/05/2021
  • Skadenza
    14/06/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    16/06/2021
  • Aġġudikat
    07/09/2021
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES617 Málaga
Post tax-xerrej
NUTS code: ES617 Málaga
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50750000 Servizzi tal-manutenzjoni tal-liftijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
241,207.20 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
87,997.68 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
A.S.A.05/2021
Deskrizzjoni

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Q7955060D
Indirizz postali: Autovía A-7, kilómetro 187
Belt: Marbella (Málaga)
Kodiċi NUTS: ES617
Kodiċi postali: 29603
Pajjiż: ESP
Indirizz prinċipali: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/06/2021 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
241,207.20 EUR
Valur kuntrattwali finali
87,997.68 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Indirizz postali:
Belt: MALAGA
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.