Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Praga: Servizzi ta' lukandi, ristoranti u bejgħ bl-imnut - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Iċ-Ċekja-Praga: Servizzi ta' lukandi, ristoranti u bejgħ bl-imnut

  • Ippubblikat
    26/08/2019
  • Skadenza
    17/09/2019
  • Aġġudikat
    03/02/2020
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ01 Praha
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55000000 Servizzi ta' lukandi, ristoranti u bejgħ bl-imnut
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
44,000,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
500,000.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude provoz restauračního zařízení v pavilonu účasti ČR na EXPO 2020, a to způsobem a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Other
Valur stmat
44,000,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
500,000.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Gastro Group Franchise, s.r.o.
Indirizz postali: Vršovická 1525/1A
Belt: Praha 10
Kodiċi postali: 101 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.